Movies
Ratings
64
Ode to My FatherRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5