Movies
Ratings
594
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 5.0