Movies
Ratings
419
AmadeusRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Rain ManRated ★ 1.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0- Fighter In The WindRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.5
AlienRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 2.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 2.0