Titles you rated
Saw IVRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 2.5
Boomerang FamilyRated ★ 2.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 0.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 2.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 3.5