Titles you rated
BurningRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Handsome DevilRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
Simple SimonRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 3.5
McQueenRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
The Way He LooksRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
I, TonyaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
In the FadeRated ★ 3.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0