Series
Ratings
71
The Princess's ManRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 1.0
Famous PrincessesRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 1.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
BigRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0