Titles you rated
More Than BlueRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Swan PrincessRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 3.5
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
My Scary GirlRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5