Movies
Ratings
281
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 2.5
Summer WarsRated ★ 1.5
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5- Fighter In The WindRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.0
Total RecallRated ★ 1.5
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0
SickoRated ★ 1.5
Blade IIRated ★ 1.5
ShooterRated ★ 1.5
17 AgainRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.0