Movies
Ratings
287
Extreme JobRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 1.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 1.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 1.5
WasabiRated ★ 1.5
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Oh BrothersRated ★ 1.5
Jail BreakersRated ★ 2.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Petty RomanceRated ★ 2.5