Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
MantisRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.5
UprisingRated ★ 5.0
The UnionRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Riley's First Date?Rated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
UnderwaterRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 5.0