Titles you rated
The ExpendablesRated ★ 2.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 4.0
BladeRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 2.5
BigRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
The ContactRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 0.5
My WayRated ★ 1.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.0