Movies
Ratings
341
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.0
JobsRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 2.5
Season of the WitchRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Oliver TwistRated ★ 5.0
HostageRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 5.0
Die BadRated ★ 3.0
Arthur ChristmasRated ★ 5.0
The Perfect StormRated ★ 3.0
Go Go 70'sRated ★ 3.0
The Green HornetRated ★ 2.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0
From Me To YouRated ★ 5.0
Bewitching AttractionRated ★ 3.0
The Skeleton KeyRated ★ 4.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
Doomsday BookRated ★ 1.5