Movies
Ratings
374
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
Rio 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
Love ForecastRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0