Series
Ratings
18
The HeirsRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- FeelingsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- IslandRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 4.0