Titles you rated
Alternate World PharmacyRated ★ 3.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
LazarusRated ★ 3.5- Lovely ComplexRated ★ 4.0
86Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Free!Rated ★ 3.5
Wind BreakerRated ★ 3.5
Carol & the End of the WorldRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5