Titles you rated
Dexter: New BloodRated ★ 5.0
Men Who Top The ChartsRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0- 2 Broke GirlsRated ★ 1.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 1.5
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Steins;Gate 0Rated ★ 2.5
iCarlyRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0