Series
Ratings
36
CSI: MiamiRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0