Movies
Ratings
191
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Truth or DareRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0