Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Sierra Burgess Is a LoserRated ★ 2.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
I Am MotherRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
GrassRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Door LockRated ★ 2.5