Titles you rated
MasterRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5