Movies
Ratings
22
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5