Titles you rated
A Hard DayRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
GreyhoundRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.5
KillersRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5