Series
Ratings
34
ChernobylRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
HeroesRated ★ 2.5
HeroesRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 0.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The InbetweenersRated ★ 4.0- The IT CrowdRated ★ 4.5
The IT CrowdRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5