Series
Ratings
12
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 2.5