Titles you rated
SleepRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 5.0
Special DeliveryRated ★ 3.5
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
PossessedRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 3.5