Movies
Ratings
57
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5