Series
Ratings
71
SignalRated ★ 4.5
TriggerRated ★ 3.0
MaidRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Green Mothers ClubRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Monthly Magazine HomeRated ★ 3.5