Movies
Ratings
426
Love ClinicRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 0.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 2.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
FrankRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 3.0
LooperRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5