Movies
Ratings
315
Special CorrespondentsRated ★ 4.5
AdventurelandRated ★ 4.0
The SwitchRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
TangerineRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5