Titles you rated
 Chainsaw ManRated ★ 3.0 Chainsaw ManRated ★ 3.0
 You and Everything ElseRated ★ 4.5 You and Everything ElseRated ★ 4.5
 Dept. QRated ★ 4.0 Dept. QRated ★ 4.0
 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5 The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
 UntamedRated ★ 3.5 UntamedRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
 TriggerRated ★ 2.0 TriggerRated ★ 2.0
 Mercy for NoneRated ★ 1.5 Mercy for NoneRated ★ 1.5
 The Bear Season 4Rated ★ 4.0 The Bear Season 4Rated ★ 4.0
 UnderdogsRated ★ 3.5 UnderdogsRated ★ 3.5
 Nine PuzzleRated ★ 3.5 Nine PuzzleRated ★ 3.5
 The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0 The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
 The OutsiderRated ★ 3.5 The OutsiderRated ★ 3.5
 Succession Season 4Rated ★ 4.5 Succession Season 4Rated ★ 4.5
 Succession Season 3Rated ★ 4.0 Succession Season 3Rated ★ 4.0
 Succession Season 2Rated ★ 4.5 Succession Season 2Rated ★ 4.5
 SuccessionRated ★ 4.0 SuccessionRated ★ 4.0
 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5 Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0 Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
 Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0 Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0