Series
Ratings
49
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 2.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 1.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5