Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
LivingRated ★ 5.0
Project SilenceRated ★ 3.0- When Winter ComesRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
LeviathanRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0