Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
Testament: The Story of MosesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Castaway DivaRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
The OARated ★ 5.0
The OARated ★ 4.0
My Happy MarriageRated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
ManifestRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Manifest Season 2Rated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.5