Series
Ratings
43
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
The White Lotus Season 2Rated ★ 3.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 2.5
The KillingRated ★ 4.5