Titles you rated
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Dachimawa LeeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
The Lego Batman MovieRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 4.0
Tropic ThunderRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 2.5