Movies
Ratings
137
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Blood RainRated ★ 2.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Sea FogRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0