Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
New TrialRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0