Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
The FavouriteRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The ChildeRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
CountRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 3.5