Movies
Ratings
925
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 4.0
The Brothers GrimsbyRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
RoomRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Absolutely AnythingRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 0.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 4.5
Tough as IronRated ★ 2.0
CommitmentRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 2.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
FuryRated ★ 4.0