Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.5
Live by NightRated ★ 2.5
SolaceRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 2.5
Ex MachinaRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
ApocalyptoRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.0