Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.5
Transporter 2Rated ★ 3.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Battlefield HeroesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0