Titles you rated
Dracula UntoldRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.0
New York MinuteRated ★ 3.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Æon FluxRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
SpeedRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0