Series
Ratings
41
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 1.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 4.0