Movies
Ratings
184
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Paradise: LoveRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5