Movies
Ratings
482
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
OrphanRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5