Titles you rated
Tokyo Vice Season 1Rated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
The Assassination of Gianni VersaceRated ★ 4.0
ConnectRated ★ 1.0
Under the Banner of HeavenRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0