Movies
Ratings
720
TwentyRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 3.0
The DealRated ★ 2.5
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
John WickRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
American SniperRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 3.5
Detective Conan : Missing Conan Edogawa Case – His History’s Worst Two DaysRated ★ 2.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.5
Project AlmanacRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5