Movies
Ratings
94
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
QuickRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 4.0