Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
JokerRated ★ 2.5
CocoRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0