Series
Ratings
117
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Missing NineRated ★ 3.5
Beating AgainRated ★ 5.0
Bachelor's Vegetable StoreRated ★ 3.0
HwajungRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 3.5
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Queen's FlowerRated ★ 3.0
Five FingersRated ★ 2.0
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0